Dárkové balení

Všechna naše bodýčka Malý Šoumen balíme s láskou do dárkové krabičky, abyste už neměli práci s balením, a mohli body rovnou darovat. 

Snažíme se využívat recyklovatelných obalů, abychom trochu odlehčili přírodě, zároveň však chceme, aby bylo balení vkusné.

 

IMG_1478

Bodýčko je v krabičce pečlivě uloženo tak, aby byl vidět motiv, který jste vybrali. Ráda sem umístím věnování pouze pro Vašeho broučka.

IMG_1481

Krabičku ozdobíme barevnými razítky nebo nálepkami, které se tematicky hodí k vybranému bodýčku. Napíšeme jméno obdarovaného děťátka. Můžeme doplnit o věnování, od koho dáreček je. 

IMG_1482

Krabičku nakonec zabalíme do balicího papíru, aby byla pěkně barevná. Designy papírů se mohou měnit. Buď je papír univerzální nebo na přání lze zabalit do holčičího/ klučičího motivu nebo barvy. 

 

Takto balíček zasíláme poštou. Pokud byste chtěli dárek takto předat (aby na něm nebyly cedulky z pošty), dejte prosím vědět a zásilku ještě zabalíme do plastové obálky, aby byl balicí papír bez nálepek.

 

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení